Мобильная версия

Інформаційно-технологічний супровід

Компанія «Бізнес Програми» на регулярній основі надає якісний інформаційно-технологічний супровід (ІТС) впровадженого програмного забезпечення. Саме такий підхід забезпечує стабільну, ефективну та безперебійну роботу облікових систем вашої організації.

В рамках супроводу оновлюється типовий функціонал програмного забезпечення. Перевірка актуальності релізів може виконуватись автоматично через Інтернет при відповідних налаштуваннях. Технічна підтримка оперативно виконується шляхом віддаленого підключення. За потреби, спеціаліст може виїхати в офіс Замовника.

Для операвного вирішення питань, пов'язаних з веденням обліку або роботою в програмах "1С:Підприємство" користувачі можуть звернутися на лінію консультацій компанії «Бізнес Програми».

Додатково для керівників, кадровиків, економістів, бухгалтерів та IT-спеціалістів комерційних організацій, які користуються системами автоматизації бізнесу (BAS, 1С:Підприємство), створена інформаційна система ІТС.

Унікальність інформаційної системи ІТС полягає в тому, що авторами розміщених матеріалів є розробники систем автоматизації бізнесу, аудитори та методисти.

Експерти та методисти щодня відстежують зміни законодавства і розробляють методики обліку тієї чи іншої господарської операції, обліку податків, заповнення декларацій та ін. Потім програмісти на підставі цих методик вносять зміни до програм, а методисти пишуть матеріали для системи ІТС. Таким чином, всі господарські ситуації, матеріали з податків та звітності розглядаються з двох точок зору: з позиції законодавства та з позиції застосування законодавства в системах автоматизації бізнесу з урахуванням методології, закладеної в ці програми.

Використовуючи інформаційну систему ІТС, ви постійно підвищуєте свою кваліфікацію, економите час для вирішення щоденних задач, ефективно використовуєте свою систему автоматизації бізнесу. Інформаційна система доступна в Інтернеті в режимі 24*7 – цілодобово, без вихідних і святкових днів.

Ми допоможемо підібрати найбільш зручний і вигідний для вас варіант супроводу, якщо ви залишите заявку на інформаційно-технологічний супровід по телефону (044) 537-04-19 або електронною поштою hline@bsoft.com.ua


Компанія "Бізнес Програми" займається автоматизацією управління та обліку на базі програмних продуктів «1С:Підприємство» та "BAS".

У нас є спеціалісти для рішення будь-якої задачі - від презентації та продажу до впровадження «під ключ» та супроводу