BSOFT

Business Software: Бізнес Програми Україна

Аудит Інформаційної Системи 2022

маст-хев в автоматизації процесів

Від BSOFT

Аудит Інформаційної Системи 2022

Ми пропонуємо проведення аудиту інформаційної системи за ціною від 1000 грн за одне інтерв’ю з представником замовника.

 

В ході роботи над анкетою та формуванням аналітичного звіту ви отримаєте велику кількість порад по існуючих інфосистемам та оптимізації бізнес процесів.

 

Після проведення аудиту ви отримуєте:

Звіт Про Аудит

Простий Документ в Форматі PDF, без води – тільки план дій, вартість, затребуваний час

ZOOM / SKYPE

Презентація висновків вживу, щоб ви могли задати свої спеціальні питання тут і зараз

Запис “На Потім”

Відео-запис презентації, що ми провели, щоб потім переглядати стільки разів, скільки потрібно.

3900+

ЗАВДАНЬ АВТОМАТИЗАЦІЇ ЗРОБЛЕНО НАШИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ

899+

СУПЕР ЩАСЛИВИХ КЛІЄНТІВ ЗА 15+ РОКІВ ІСНУВАННЯ BSOFT В УКРАЇНІ

>80%

ВАШИХ ІДЕЙ АВТОМАТИЗАЦІЇ МОЖНА ЗДІЙСНИТИ ЗА НАШОЮ ДОПОМОГОЮ
CEO BSOFT UKRAINE

СЕРГІЙ БОНДАРЕНКО

“Аудит інформаційної системи – це відправна точка аналізу потреб осучаснення засобів управління бізнес процесами, впровадженні автоматизації управління і обліку”

Serhii Bondarenko BSOFT

Коли потрібна автоматизація та аудит інформаційної системи?

Управлінський та бухгалтерський облік, своєчасне та повноцінне нарахування заробітної плати – далеко не повний перелік питань, які можуть вирішити автоматизовані інформаційні системи обліку та управління.

 

Звичайно, розміри підприємства впливають на обсяги автоматизації: чи потрібне рішення на штат з 6 осіб, чи тільки виробничий цех має 200 працівників.  Тому діагностика, або як ми це називаємо – Аудит Інформаційної Системи (АІС), і потрібна.

Спрощення та повнота документообігу, менеджмент виробничих процесів, оподаткування та пільги, контроль собівартості – для сучасного керівника усі ці аспекти роботи підприємства мають бути в полі зору, а своєчасні рішення забезпечувати ефективну роботу компанії.

Вивчення обставин конкретної задачі із наступним пошуком її вирішення - це і є аудит інформаційної системи (ІС).

ІС на підприємстві включають безліч операцій по доходах, витратах, залишках, аналізу та плануванню.

Програмне забезпечення із загальною назвою BAS (Business Automation Software) швидко реагує на зміни в законодавстві, оновлює інформацію для бухгалтерів та управлінців.


За допомогою сервісів RDI Service, Пактум, FREDO звіт, контрагент надає актуальні форми звітності. Аудит інформаційної системи дозволяє підібрати рішення для обліку та управління, які підходять вашому підприємству, виду діяльності, трудоємності виконуваних операцій.

В програмних продуктах BAS реалізовані:

Розрахунок заробітної плати та собівартості продукції,

Складський та кадровий облік

Управління продажами та планування витрат

Інтеграція з торговим обладнанням

Регламентований облік згідно українського законодавства

Внутрішній документообіг

Управління фінансами в форматі PRO

Менеджери проєктів, бізнес-аналітики, спеціалісти з підтримки Компанії “Бізнес Програми” проводять аудит інформаційної системи на підприємствах з 2001 року та допоможуть підібрати програмний продукт, що потрібен саме вам

Ключові питання, щодо проведення Аудиту Інформаційної Системи

Правильна постановка задачі, оцінка необхідної кількості ресурсів та часу на процес її вирішення і вибір оптимального результату

Ні, в більшості випадків достатньо попередньої консультації наших спеціалістів та підбору існуючого програмного продукту на базі цієї консультації
З досвіду нашого відділу супроводу, майже 80% питань можна вирішити, вже маючи певний продукт екосистеми та чітко розуміючи, що ви хочете отримати в результаті. Решта випадків потребує більш детального вивчення у форматі Аудиту.
Номінальна вартість Аудиту складає 1000 грн. Якщо ваша проблема може бути вирішена на рівні первинної консультації – це безкоштовно. У інших випадках кошторис на проведення аудиту визначається кількістю людино годин на його проведення.
В залежності від рівня складності системи та проблематики, інтерв’ювання по основним процесам може проводитися від 1 до 20, і навіть 36 годин. Ще декілька робочих годин або днів займе опрацювання отриманої інформації та формування аналітичного звіту. В середньому, достатньо робочого тижня, щоб запропонувати якісне та системне рішення стосовно предмету аудиту.
Це програмний документ, що містить опис проблеми та основні дані, отримані з інтерв’ю, та результати опрацювання наявної інформаційної системи. За необхідності наші спеціалісти проведуть презентацію результатів та дадуть відповіді на питання, які залишаться. І окремо – відеозапис цієї презентації.
Іноді інформаційна система не відображає реальний стан речей, тому що частина комунікації проходить неформально. Тому візит на підприємство може зменшити кількість білих плям для виявлення реального стану справ. Але це не є обов’язковим. Більшу частину аудитів ми опрацьовуємо онлайн або у режимі телефонного чи скайп інтерв’ю.

Замовити Аудит Інформаційної Системи

Copyright © 2022 BSOFT: Автоматизація Бізнес Процесів (Київ, Україна)

by CITY PROFIT

В цей складний час
направляйте, будь ласка, запити на support@bsoft.com.ua

або на hline@bsoft.com.ua

Обов‘язково відповімо. Бережіть себе» Команда «Бізнес Програми» BSOFT “