BSOFT

Аудит Інформаційної Системи 2022

маст-хев по автоматизації

Всього за 1000 грн., щоб зрозуміти що, яким чином і як швидко можна оптимізувати

Аудит інформаційної системи 2022

від BSOFT

Ми пропонуємо проведення аудиту інформаційної системи за ціною від 1000 грн за одне інтерв’ю з представником замовника.

 

В ході роботи над анкетою та формуванням аналітичного звіту ви отримаєте велику кількість порад по існуючих інфосистемам та оптимізації бізнес процесів.

 

Після проведення аудиту ви отримуєте:

Звіт про Аудит

Простий Документ в Форматі PDF, без води - тільки план дій, вартість, затребуваний час

ZOOM / SKYPE

Презентація висновків вживу, щоб ви могли задати свої спеціальні питання тут і зараз

Запис "на потім"

Відео-запис презентації, що ми провели, щоб потім переглядати стільки разів, скільки потрібно.

3900+

Завдань автоматизації зроблено нашими спеціалістами

>80%

Ваших ідей автоматизації можна здійснити за нашою допомогою

899+

Супер щасливих клієнтів за 15+ років існування BSOFT в Україні

Коли потрібна автоматизація та аудит інформаційної системи?

Управлінський та бухгалтерський облік, своєчасне та повноцінне нарахування заробітної плати – далеко не повний перелік питань, які можуть вирішити автоматизовані інформаційні системи обліку та управління.

 

Звичайно, розміри підприємства впливають на обсяги автоматизації: чи потрібне рішення на штат з 6 осіб, чи тільки виробничий цех має 200 працівників.  Тому діагностика, або як ми це називаємо – Аудит Інформаційної Системи (АІС), і потрібна.

 

Спрощення та повнота документообігу, менеджмент виробничих процесів, оподаткування та пільги, контроль собівартості – для сучасного керівника усі ці аспекти роботи підприємства мають бути в полі зору, а своєчасні рішення забезпечувати ефективну роботу компанії.
bsoft white sq logo

Вивчення обставин конкретної задачі із наступним пошуком її вирішення - це і є аудит інформаційної системи (ІС).

ІС на підприємстві включають безліч операцій по доходах, витратах, залишках, аналізу та плануванню.

 

Програмне забезпечення із загальною назвою BAS (Business Automation Software) швидко реагує на зміни в законодавстві, оновлює інформацію для бухгалтерів та управлінців.

 

За допомогою сервісів RDI Service, Пактум, FREDO звіт, контрагент надає актуальні форми звітності. Аудит інформаційної системи дозволяє підібрати рішення для обліку та управління, які підходять вашому підприємству, виду діяльності, трудоємності виконуваних операцій.

В програмних продуктах BAS реалізовані:

  1. розрахунок заробітної плати та собівартості продукції,
  2. складський та кадровий облік, 
  3. управління продажами та планування витрат,
  4. регламентований облік згідно українського законодавства,
  5. інтеграція з торговим обладнанням,
  6. внутрішній документообіг,
  7. управління фінансами.

Менеджери проєктів, бізнес-аналітики, спеціалісти з підтримки Компанії “Бізнес Програми” проводять аудит інформаційної системи на підприємствах з 2001 року та допоможуть підібрати програмний продукт, що потрібен саме вам.

Трохи Кейсів

У 2021 році клієнт компанії “Бізнес Програми” мав стандартну потребу для законодавства України - автоматизувати виписку податкових накладних. Регламентований облік необхідний в мінімальному вигляді. Клієнт самостійно за допомогою відео в інтернеті (і це підтвердили на профільній конференції) вирішив, що його потребу повністю задовольняє BAS БУХГАЛТЕРІЯ ПРОФ в типовому вигляді. Вже на етапі підтримки, після налаштування придбаного продукту, наші спеціалісти змогли підтвердити правильність вибору програмного забезпечення. Але могло статися інакше, тому ми завжди радимо отримати безкоштовну консультацію.
Кейс 1. Автоматизація виписки податкових накладних
За 5 років роботи в програмі, було створено велику кількість користувачів з різноманітними ролями доступу. Задача відрізняється від першого прикладу, і зрозуміло, що до внесення змін в програму чи переналаштування ролей користувачів, потрібен попередній Аудит Інформаційної Системи. До роботи було залучено менеджера проекту та бізнес-аналітика, що надали експертний звіт службі безпеки і подальші рекомендації.
Кейс 2. Аналіз прав доступу, допомога з доступами поточних користувачів, актуалізація ролей
Ключові питання, щодо проведення Аудиту Інформаційної Системи
Правильна постановка задачі, оцінка необхідної кількості ресурсів та часу на процес її вирішення і вибір оптимального результату
Ні, в більшості випадків достатньо попередньої консультації наших спеціалістів та підбору існуючого програмного продукту на базі цієї консультації
З досвіду нашого відділу супроводу, майже 80% питань можна вирішити, вже маючи певний продукт екосистеми та чітко розуміючи, що ви хочете отримати в результаті. Решта випадків потребує більш детального вивчення у форматі Аудиту.
Номінальна вартість Аудиту складає 1000 грн. Якщо ваша проблема може бути вирішена на рівні первинної консультації – це безкоштовно. У інших випадках кошторис на проведення аудиту визначається кількістю людино годин на його проведення.
В залежності від рівня складності системи та проблематики, інтерв’ювання по основним процесам може проводитися від 1 до 20, і навіть 36 годин. Ще декілька робочих годин або днів займе опрацювання отриманої інформації та формування аналітичного звіту. В середньому, достатньо робочого тижня, щоб запропонувати якісне та системне рішення стосовно предмету аудиту.
Це програмний документ, що містить опис проблеми та основні дані, отримані з інтерв’ю, та результати опрацювання наявної інформаційної системи. За необхідності наші спеціалісти проведуть презентацію результатів та дадуть відповіді на питання, які залишаться. І окремо – відеозапис цієї презентації.

Іноді інформаційна система не відображає реальний стан речей, тому що частина комунікації проходить неформально. Тому візит на підприємство може зменшити кількість білих плям для виявлення реального стану справ. Але це не є обов’язковим. Більшу частину аудитів ми опрацьовуємо онлайн або у режимі телефонного чи скайп інтерв’ю.

Замовити Аудит Інформаційної Системи

Всього за 1 000 грн.

Copyright © 2022

BSOFT: Автоматизація Бізнес Процесів (Київ, Україна)

В цей складний час
направляйте, будь ласка, запити на support@bsoft.com.ua

або на hline@bsoft.com.ua

Обов‘язково відповімо. Бережіть себе» Команда «Бізнес Програми» BSOFT “