Мобильная версия

Про компанію

Компанія "Бізнес Програми" входить до Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу (САБ), яка об’єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу на базі сучасних програмних продуктів "BAS, "1С:Підприємство".
  
Наша компанія приймає  активну участь в розвитку програм автоматизації бізнесу, покращенні якості послуг та сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), в підвищенні компетенцій спеціалістів та користувачів.

САБ слідкує за якістю послуг, які надаються її учасниками і для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи та просування послуг в сфері автоматизації.

На ринку інформаційних технологій «Бізнес Програми» стабільно працюють з 2001 року.  

В ході своєї роботи ми спостерігаємо за долями багатьох компаній і можемо відмітити, що  успішними стають лише ті компанії, де керівництво приймає правильні та своєчасні управлінські рішення, які, в своїй більшості, основані на оперативному аналізі результатів зробленої роботи. Ми надали багатьом і допоможемо Вам отримати зручні інструменти для збору потрібної інформації, її обробки, а результати надамо в потрібному, зрозумілому Вам форматі.

Особливість компанії «Бізнес Програми» в тому, що ми знаємо та дуже любимо свою роботу.  Наша гордість – це кваліфіковані спеціалісти, які вміють та хочуть вирішувати поставлені Вами задачі по автоматизації.

Ми отримали величезний досвід, стали справжніми професіоналами і навчилися розуміти Вас «з півслова». З нами люди та компанії стають успішнішими та багатшими.

Познайомитися з переліком наших послуг, асортиментом продуктів, підібрати зручну форму співпраці, взнати ціни  Ви можете у нас в офісі за адресою м.Київ, вул.Євгена Сверстюка (Марини Раскової), 19, оф.909-911 або за телефоном (044) 537-04-19.

Дзвоніть та заходьте! Будемо раді взаємовигідному співробітництву!

Компанія "Бізнес Програми" займається автоматизацією управління та обліку на базі програмних продуктів «1С:Підприємство» та "BAS".

У нас є спеціалісти для рішення будь-якої задачі - від презентації та продажу до впровадження «під ключ» та супроводу